Medlemmer

Navn

Agnete Krogh   

Anders Cules Nielsen

Anders Skovgaard

Anders Thrue Djurslev

Andreas Boeskov 

Anna Ankerstjerne

Anne Ellemann  

Anne Fog Skriver

Anne Mette Berg  

Anne Rasmussen

Anne Stummann

Annemarie Gjessing Vinten

Annette Max Hansen

Ann-Jette Caron

Anny Dirchsen

Camilla Gottschalck   

Carsten Lehrskov

Casper Emil Koeller

Charlotte Hummeluhr

Charlotte Plesner Bliddal 

Christian Have  

Christine Bibaud

Claus de Lichtensberg

Dorte Arens Dejbjerg

Dorte Vium

Edward Carstensen      

Emilie Brøgger

Erling Larsen

Eva Deichmann  

Eva Friis 

Filip Granlie

Gina Møller Hessellund

Gitte Nielsen

Gitte Vad 

Henriette Kudsk

Ida Fich

Ida Maria Forster Kristensen

Jais Evald Ikkala Jensen

Jan Grube Christiansen

Janne Schnipper

Janne Storm

Jeanne Helene Dolberg Elkjær

Jeannie Haltrup

Jens Hyldgaard

Jon Noe

Jette Skjoldborg       

Joan Stræde    

Jon Noe

Karen Husted

Karen Toftegaard     

Karina Lykkesborg

Katrina Schelin

Katrine Damkjær

Kennteh Gall    

Kim Caspersen

Kit Blædel

 

Arbejdsplads

Riddersalen

Cantabile 2

Momentum

Sort/hvid

Kulturkontoret

Baggården

Teamplayers

Uppercut Danseteater

Dansehallerne

Ballup Kommune

Kun Tekst

Holland House

Mute Comp.

Rio Rose

Bådteatret + Teater V

Skuespillerskolen Ophelia

Kulturkajen Docken

Sceneblog

Teatergrad

Freelance

Have Kommunikation

Sceneprojektet

Grønnegårds Teatret

Aarhus Teater

Forsøgsstationen

Tivoli

Aarhus Teater

Sceneprojektet

Hofteatret

Danske Teaterforeninger

Freelance

Kulturhuset Docken

Kristján Ingimarsson Company

Teater Nordkraft

ZeBU

TIO

Mungo Park og Teater Grob

kulturformidleren.dk

Teater Zeppelin

Mammutteatret + freelancer

Teatergrad

Republique

S/H

Svalegangen

Mungo Park Kolding

Bora Bora

Odsherred Teater

Munge Park Kolding

Odense Teater

Karen Toftegaard PR og Kommunikation

Teater Får302

DOXBIO

CPH Stage

Teater Hund & Co.

Bornholms Teater

Scenit

 

Navn

Laila Skjerning

Lars kjær Diederiksen

Lasse Frank

Leif Kingo     

Lena Hedegaard

Lene Struck-Madsen

Lise Neidel

Lotte Undén

Louise Birkkjær Lauritsen

Louise Borcher Petersen

Louise Toft

Maja Ries

Maja Vadum Larsen

Margit Vindelev

Maria Lilholt-Grøne    

Maria Suh

Marianne Eikers

Marianne Klint

Marie Louise Rolffes

Marie Lundgaard

Marion Vick

Martin Gundesen

Mette Wøhlk Veneman    

Micaela Strøbye

Mikkel Skov Petersen

Mikkel Søndergaard Kryger

Mira Erik

Morten Daugbjerg      

My van Dijk

Nicolaj Hyltén-Cavallius

Niels Vendius

Nina Jensen

Pernille From

Pernille Laursen      

Pil Rix Rossel

Rikke Jeppesen Rod

Sarah Sarina Rommedahl

Sebastian Nervild

Sidsel Ramdal

Signe Ravn    

Sofie Helqvist

Sofie Rask Andersen

Sophie Corydon Smith

Stine Bille Olander    

Stine Marie Mortensen

Stine Mørk Fagerholt

Susanne Danig

Søren Kristoffer Kløft  

Søren Veien   

Thomas Villefrance

Tine Selmer Bertelsen

Trine Sørensen

Ulla Håkansson

Arbejdsplads

Teater Hund & Co.

Bora Bora

Teatret Zeppelin

Betty Nansen Teatret

Teater V + ArtAttack

Applaus

BilletBillet

Folketeatret

ZeBU

Teater Zeppelin

The one and only company

Teater Grob

Sort/Hvid

Freelance

Teater Fair Play

Spotlight

Holbæk Teater

Teater Momentum

Østerbro Teater

Betty Nansen Teatret

Carte Blanche

Randers Egnsteater

Det ny Teater

Grønnegårds Teatret

Teater Grob

Dansekapellet

Teater Momentum

Aarhus Teater

Husets Teater

BilletBillet

Thy Teater

Uppercut Danseteater

hvid støj sceneproduktion

Vendsyssel Teater

Kristján Ingimarsson Company

Forsøgsstationen

Teater Bæst

Dansehallerne

Anemone Teatret

TIO og Københavns Musikteater

Republique

Det Kgl. Teater

Teater V

Nørrebro Teater

Figura Ensemble

C:NTACT

Dansk ITI

Teatercentrum

Scenit

Aalborg Teater

Grønnegårds Teatret + Dramafronten + freelancer

Godsbanen

London Toast Theatre

 

 

 

 

 

 

Medlemslisten opdateres to gange årligt, så der tages forbehold for fejl.

 

Senest opdateret i maj 2018.