Medlemmer

Navn

Anne Rasmussen

Anne Stummann

Ann-Jette Caron

Anny Dirchsen

Anthony Marshall

Astrid Thoudal Feder

Camilla Gottschalck

Camilla Hasseriis Diets   

Casper Emil Koeller

Charlotte Hummeluhr

Christina Blangstrup Dahl

Christine Bibaud

Claus de Lichtensberg

Dorte Vium

Dorthe Tronier

Erling Larsen

Eva Deichmann  

Eva Friis 

Filip Granlie

Helen Steensbæk Schrøder

Ida Fich

Ida Maria Forster Kristensen

Jais Evald Ikkala Jensen

Janne Schnipper

Janne Storm

Jannie Schjødt Kold

Jens Hyldgaard

Jette Lin Nielsen

Karen Husted

Karen Toftegaard  

Katrhine Bering Cramer

Katrina Schelin

Katrine Damkjær

Kennteh Gall    

Kim Caspersen

Kit Blædel

Laila Skjerning

Lars kjær Diederiksen

Lasse Frank

Leif Kingo     

Lena Hedegaard

Lene Struck-Madsen

Line Hede Simonsen

Lise Neidel

Lotte Undén

Louise Borcher Petersen

Louise Toft


Arbejdsplads

Ballerup Kommune

Kun Tekst

Rio Rose

Bådteatret + Teater V

BilletBillet

Folketeatret

Skuespillerskolen Ophelia

Helsingør Teater

Sceneblog

Teatergrad

Carte Blanche

Sceneprojektet

Grønnegårds Teatret

Forsøgsstationen

Dorthe Tronier PR & management

Sceneprojektet

Hofteatret

Danske Teaterforeninger

Bellevue 

Teater Nordkraft

Dansk Teater

Teater Grob

kulturformidleren.dk

Mammutteatret +  freelancer

Teatergrad

BaggårdTeatret

Svalegangen

Betty Nansen Teatret

Odense Teater

Karen Toftegaard PR og Kommunikation

Applaus

CPH Stage

Udviklingsplatformen for Scenekunst

Teater Hund & Co.

Bornholms Teater

Scenit

Teater Hund & Co.

Bora Bora

Teatret Zeppelin

Betty Nansen Teatret

Teater V + ArtAttack

Applaus

Odense Teater

BilletBillet

Folketeatret

Teater Zeppelin

The one and only company



Navn

Maja Ries

Maja Vadum Larsen

Maria Ahrensberg

Maria Lilholt-Grøne    

Maria Suh

Marianne Eikers

Marianne Klint

Marie Louise Rolffes

Marie Lundgaard

Martin Gundesen

Matti Bekkevold

Mette Wøhlk Veneman    

Micaela Strøbye

Micheal Feder

Mie Kanø

Mikkel Skov Petersen

Mikkel Søndergaard Kryger    

My van Dijk

Nicolaj Hyltén-Cavallius

Niels Vendius

Peter Jentzsch 

Pil Rix Rossel

Rikke Jeppesen Rod

Sarah Sarina Rommedahl

Sascha Hegner Specht

Semi Seven Brylle
Sidsel Ramdal

Simon Fernando

Sophia Corydon Smith

Stine Bille Olander    

Stine Marie Mortensen

Susanne Danig

Søren Kristoffer Kløft  

Søren Veien   

Thomas Villefrance

Tine Selmer Bertelsen

Trine Sørensen

Troels Kranker


Arbejdsplads

Teater Grob

Sort/Hvid

ZeBU, CPH Stage

Teater Fair Play

Horsens Teaterfestival

Holbæk Teater

Teater Momentum

Østerbro Teater

Betty Nansen Teatret

Randers Egnsteater

Det Lille Teater

Det ny Teater

Grønnegårds Teatret

Have Kommunikation

Teater Grob

Teater Grob

Dansekapellet

Husets Teater

BilletBillet

Thy Teater

Uppercut Danseteater

Kristján Ingimarsson Company

Forsøgsstationen

Teater Bæst

Specht Tech

Momentum

Anemone Teatret

Tivoli

Teater V

Nørrebro Teater

Figura Ensemble

Dansk ITI

Teatercentrum

Scenit

Aalborg Teater

Grønnegårds Teatret + Dramafronten + freelancer

Godsbanen

Mungo Park 







Medlemslisten opdateres to gange årligt.
Der tages forbehold for fejl.


Senest opdateret i marts 2019.